NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

8 důvodů, proč darovat plenkový dort

Říjen 27, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Haló. Máte vedle sebe maminku malého mrňouska? Nebo budoucí maminku? A hledáte pro oba dárek? Tak upečte dort. Ještě lépe darujte dort nepečený. Nejlépe darujte dortNEdort. Místo krému a piškotového těsta jim darujte to, co budou nejvíce potřebovat plenky, ručníky, nejrůznější mazání. Zní vám to popleteně? Vysvětlíme!

Co je dortNEdort?

Větší část z něj není k jídlu. Nemusíte kvůli němu zapínat troubu ani míchat krém. Neumažete se od něj, ani po něm nepřiberete. Mimo ledničku vám vydrží i několik měsíců. Takový je dortNEdort. Stačil jeden nápad kreativní maminky Lucie a chuť do toho jít. Teď se na křtiny, narozeniny  a do porodnic nechodí s ničím jiným. DortyNEdorty jsou tvořené z ručníků, plenek, mastiček, lahviček, hraček, botiček… zkrátka ze všeho, co maminka a miminko upotřebí v prvních měsících společného života. DortyNEdorty však nejsou určené jen a pouze dětem a maminkám. Dorty z ručníků můžete darovat komukoliv.8 důvodů, proč darovat dortNEdort

  1. DortNEdort má dlouhou trvanlivost. Korpus z ručníků a náplň z drogistického zboží pro miminko se jen tak nezkazí. A to ho vůbec nemusíte dávat do ledničky.
  2. DortNEdort je pastvou pro oči. Barevné ručníky, naškrobené mašličky, hlavně ale souhra barev zajistí, že dortNEdort bude velmi atraktivním dárkem pro vaše blízké.
  3. DortNEdort je praktickým dárkem. Nemusíte si lámat hlavu nad tím, že jej obdarovaný nevyužije. Vše z něj lze použít. A nemusíte se bát o alergeny!
  4. DortNEdort je originální. Nudných dárků bylo dost. Na příští křtiny, oslavu narozeniny či do porodnice můžete také vyrazit originálně.
  5. DortNEdort je rychlým dárkem. Vždy sháníte dárek na poslední chvíli? S námi doženete ztracený čas. Darujte dortNEdort a už nemusíte vymýšlet nic jiného.
  6. S přípravou dortuNEdortu se neumažete. Nemusíte míchat krém ani péct korpus. Stačí si ho od nás jen nechat poslat.
  7. I vy můžete být u přípravy dortuNEdortu. To, když nám napíšete vaše individuální požadavky.
  8. S dortemNEdortem si můžete být jistí, že dárek darujete s láskou. Všechny dortyNEdorty jsou totiž dělané s láskou.

Pokud vás následující důvody přesvědčili, tak pak si takový “dort” můžete pořídit v e-shopu Dortnedort.cz

#dortnedort#plenkový dort

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.