Co radí móda pro podzim a pro zimu?

Kdysi dávno řekl dramatik Oscar Wilde, že móda je to, co nosíme my, ne to, co nosí ostatní. Do jisté míry měl pravdu, každý musí mít nějaký styl, něco osobitého, čím o sobě vyvolá první dojem a čím o sobě ostatním na první pohled něco řekne. Ovšem na druhou stranu, je potřeba se držet určitých módních pravidel, abyste nosili to, co je zrovna aktuální, oceňované, a především, co je pěkné. V otrhané bundě a děravých džínách jistě také uděláte dojem, ale rozhodně ne takový, jaký očekáváte.

Odjakživa platí, že pro módní návrháře je daleko zajímavější dámské oblečení, než pánské. Je to jasné, pánové se o módu tolik nezajímají. Zato ženy o svou krásu (kterou může oblečení vhodně dokreslit) dbají mnohem více. Nelze se tedy divit, že nyní, na kraji podzimu, najdeme v obchodech, a to nejen kamenných, ale i na e-shopech, podzimní a zimní kolekce pro letošní rok. Takové, které přesně současným trendům odpovídají. Ani e-shop Answear.cz, prodávající mimo jiné také oblečení pro ženy, není výjimkou, a již nyní nabízí podzimní dámské oblečení, stejně jako zimní dámské oblečení, či další módní doplňky.

Připravte se na sychravé počasí

Každá žena jistě ve chvíli, kdy se venku začíná ochlazovat, bývá vlhko a sychravo, ocení teplý kabát nebo bundu s kožešinou, stejně jako příjemné punčochy, či pěkné kalhoty. Ovšem do zimy je potřeba i další výbava. Přes doplňky, jako jsou slušivé šály, klobouky, nebo rukavice, se můžeme dostat až botám, které budou v zimě velmi platné. Na podzim se snad dají ještě unosit boty letní, ale v zimě, v mrazu a ve sněhu to není dobré. Daleko vhodnější (a navíc i stylovější a slušivější) budou pěkné kozačky. A ke zbytku oblečení by vám měla ladit i kabelka, je proto lepší mít kabelky třeba dvě, nebo tři, a střídat je, aby se hodily k ostatnímu.

Tohle všechno, a možná ještě více, najdete právě na již jmenovaném e-shopu Answear.cz, který vám nabízí široký výběr produktů nejrůznějších a velmi zvučných značek, jmenujme například ty slavné, jako je Tommy Hilfiger, Adidas, nebo třeba Gino Rossi. A v široké škále oblečení si jistě vyberete to nejvhodnější pro vás, které splní vaše očekávání, bude praktické, dobře vypadající, a zároveň bude přesně podle vašeho vkusu a stylu. Protože styl, ten je prostě váš, a vytváří první dojem na každého, koho potkáte. A kdo ví, co se z prvního dojmu může později vyklubat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *