NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Dárky

Dárky, které můžete vyrobit doma

Červen 5, 2019 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Zná to každý z nás. Kamarádka má narozeniny, kolegyně má svátek a do toho nejlépe svatba příbuzných. Ne vždy nám však finanční možnosti dovolí koupit dárek podle představ toho druhého. Jednou z možností je dárek vyrobit. Mnohdy potěší mnohem více, než kdybychom ho koupili, protože je dělaný od srdce a člověk na druhé straně ví, kolik jeho výroba stála času.

Přináším vám několik jednoduchých tipů na dárky, které potěší a zároveň je zvládne téměř každý.

Malovaný hrníček

K tomu, abychom mohli namalovat hrnek, nám stačí obyčejný hrníček, fixy, případně barvy na porcelán a často trouba, protože některé fixy je třeba zapéct. Na hrnek můžete nakreslit či napsat cokoliv od srdce, fantazii se meze nekladou.

Pokud do hrníčku přidáme malý dárek, jako čokoládové bonbony nebo třeba malého plyšáka, určitě obdarovanou osobu potěšíme o to více.

Domácí kosmetika

Mezi nejjednodušší domácí kosmetiku, kterou lze vyrobit doma, patří sůl do koupele, různá mýdla nebo bomby. Na internetu můžete najít přímo sady na jejich výrobu, nebo si můžete najít návod a vyrobit je ze surovin, co máte doma. Pro ty, kteří si troufnou něco složitějšího, doporučuji například domácí oleje.

Domácí potraviny

Co potěší téměř každého? Určitě jídlo a pití. Je jen na kreativitě, jestli uděláte obdarované osobě domácí likér, do skleničky smícháte suroviny na výrobu sušenek nebo uděláte pečený čaj.

Takto vyrobené potraviny jdou hezky zabalit a ozdobit.

Vlastnoruční přání

Pokud druhou osobu nechcete obdarovávat žádným velkým dárkem, ale pouze ji potěšit, můžete také vyrobit vlastní přání. Na internetu lze najít mnoho šablon, podle kterých se můžete inspirovat. Dovnitř můžete přidat například dárkový poukaz nebo výherní los.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.