NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Zelenina

Krabičková dieta kvalitně a zdravě

Červen 5, 2019 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Uvažujete o tom, že začnete žít zdravě? Nastartujte svůj zdravý životní styl. Ke kterému potřebujete trochu času, chytrou formu stravování, přiměřené pohybové aktivity a především to hlavní – DietFreshMenu krabičky, které Vám usnadní splnit Vaše odhodlání. Každé menu DietFresh obsahuje snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři.

Jako základ kvalitní domácí suroviny

Krabičková dieta obsahuje 5 vyvážených jídel denně. Jde o snídani, svačinu, oběd, svačinu a večeři. Mezi speciality, které jsou výjimečné v tom, že jde o vlastní domácí výrobu, patří domácí šunka s obsahem 96% masa (kuřecí, vepřové, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové nebo bramborové noky, ale i pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, sýry a ostatní mléčné produkty.

Nastartujte zdravý životní styl. K tomu potřebujete trochu času, chytrou formu stravování, přiměřené pohybové aktivity a DietFreshMenu krabičky, které Vám usnadní splnit Vaše odhodlání. Pokud Vás zaujala krabičková dieta a chcete ji vyzkoušet? Stačí si na internetových stránkách dietfreshmenu.cz vytvořit svou objednávku.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.