Kvalitní tenisky pro ženy

I když jsou tenisky v podstatě jenom obuv slepená z gumové podešve a vrchního plátna, mohou být stylovým designovým kouskem vašeho botníku. Černé nebo bílé dámské tenisky sice sladíte s jakýmkoliv outfitem, ale v jejich univerzálnosti spočívá tak trochu nuda a omšelost, naproti tomu barevné tenisky jsou skvělým originálním doplňkem mladistvého stylu. Barevné dámské tenisky mohou být sice pouze jednobarevné, ale kreativita se skrývá především v těch vícebarevných.

Květované, duhové, kostkované, pruhované, s orientálními ornamenty, i takové mohou být vaše dámské tenisky. Pravdou je, že sice budete muset svým botám mírně podřídit také výběr oblečení, ale za jejich stylovost se to vyplatí. Kromě zajímavého inspirativního vzhledu se od barevných dámských tenisek dočkáte také pohodlnosti a jistotě při nošení, lze v nich zvládnout naprosto cokoliv. Podrží vás jak při běžeckém maratonu, tak při tom nákupním.

Barvy duhy

Barevné dámské tenisky jsou vhodné především pro mladší ženy a dívky, které chtějí oslnit a ozvláštnit nějak svůj celkový zjev. Sedět na nohou budou sebevědomým ženám, které nechtějí kráčet ve stopách davu. Pro začátek jsou vhodné tenisky s bílým podkladem, na kterých se nachází například vzory nebo jednoduché květinové motivy, další možností jsou tenisky s pouhými barevnými tkaničkami.

Celobarevné boty, které se ale budou snáz ladit k celkovému outfitu, jsou sladěné do určitého odstínu spíše méně výrazného charakteru. Jedná se především o boty tvořené různými odstíny jedné barvy. Nejvýraznější jsou ale boty tvořené odlišnými barvami, které září jako duha nebo prskance barev. Ty vypadají nejzajímavěji a nejoriginálněji. Jejich majitelka ale musí být zběhlá ve vytváření ladících outfitů, protože jejich univerzálnost je značně snížená. Barevné dámské tenisky jsou nejčastěji látkové, a proto se hodí na nošení v létě a na jaře, kdy v nich noha může pohodlně dýchat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *