NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Nákup v OTTO to je velký výběr a nízké ceny

Červen 8, 2015 Petra Měcháčková 0 Komentářů

otto_logoOTTO je pro mnohé zajisté velmi známá firma, která je jedním z největších prodejců oblečení na internetu u nás a i v Evropě. OTTO působí zejména na online trhu a také se svým katalogem, který rozesílá do domácností. My se dnes blíže podíváme na jejich e-shop, který najdete na adrese otto-shop.cz. V něm pak na vás čeká tisíce produktů pro muže, ženy i děti. Kromě klasického oblečení najdete v e-shopu i například spodní prádlo, sportovní oblečení, boty nebo i dokonce bytový textil a dekorace a vybavení do domácnosti.

Přehledné třídění

Velkou devízou e-shopu OTTO je určitě přehledné třídění kategorií oblečení, kdy například můžete oblečení filtrovat i podle stylů. Jednoduše si například vyberete kategorii slavnostní móda a vyjede vám nabídka obleků, košil, kravat nebo slavnostních bot. Takhle podobně to funguje i u dalších stylů jako jsou například kancelářská móda, sportovní móda, zimní trendy, pouliční móda a mnoho dalších.

Kvalitní zákaznický servis a doplňkové možnosti

OTTO si zakládá na kvalitním zákaznickém servisu a proto vám vždy odpoví odborník a poradí vám s výběrem. Pokud se přece jenom netrefíte do velikosti, či vám nějak jinak nebude zakoupené zboží vyhovovat, tak není problém do 14 dnů zboží bez udání důvodu vrátit. OTTO nabízí také velké množství doplňkových služeb kdy vám bezplatně poradí například při výběru džín, či jiného zboží.

Doprava zdarma a přes 250 000 produktů

Výhodou OTTO je hlavně velké množství produktů, kterých najdete přes 250 tisíc a také jejich příznivá cena. Další výhodou je dostupnost velkého množství velikostí a barev jednotlivých položek. Za zmínku stojí určitě kategorie výprodej, kde najdete kvalitní značkové oblečení se slevou až 70%. Pokud navíc nakoupíte alespoň za 2 000 Kč, tak doprava je zcela zdarma. Pokud tedy přemýšlíte o nákupu oblečení na internetu, pak tu není moc lepších možností než je e-shop OTTO.

E-shop OTTO najdete >> ZDE

#katalog otto#oblečení otto#otto#otto shop

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.