NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Nákupy Ona Dnes 2017

Říjen 11, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Nákupy ONA Dnes

Nákupy Ona Dnes je oblíbená slevové akce časopisu, jak už název napovídá ONA Dnes, který vydává MF Dnes. V roce 2017 se tato akce konala již v květnu a nyní v říjnu a to od pondělí 16.10. do neděle 22.10.. Do této akce je zapojeno na 5 tisíc obchodů a několik desítek e-shopů. V časopise ONA Dnes můžete získat slevové kupóny do obchodů nebo speciální akce kdy můžete získat například dárky zdarma.

Slevy i několik desítek procent

Slevy se většinou pohybují v rozmezí od 10 do 20%. Většinou je použití slevového kódu také omezeno minimální hodnotou objednávky a často se nevztahuje na již zlevněné zboží. Slevové kupony pak najdete v příloze časopisu ONA Dnes nebo si můžete stáhnout speciální aplikaci do vašeho mobilního telefonu. Slevové kupóny do e-shopů pak najdete také na webu Megakupon.cz.

Před Vánoci každá koruna dobrá

Využijte této nabídky a nakupujte již dárky na vánoce s velkou slevou. Podobné akce se již do Vánoc nebudou opakovat a proto máte jedinečnou šanci jak nakoupit vánoční dárky se slevou. Poslední šancí pro vás jak výhodně nakoupit může být ještě Black Friday, kdy e-shopy neposkytují slevové kupóny, ale rovnou slevy na vybrané zboží.

#black friday#nákupy ona dnes#nákupy ona dnes 2017#ona dnes 2017#ona dnes slevy

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.