NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Nejen novinky ze sportu, ale i z módního světa

Listopad 15, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Sportovní svět je spíše pro muže. Který muž si přece nechá uplavat fotbalového nebo hokejové utkání oblíbeného týmu, kdy má vést souboj s jejich největšími protivníky. Sport je navíc skvělou záminkou pro strávení nějakého času s přáteli. Který muž přeci není spokojený se svými nejbližšími kamarády u sportovního utkání, piva a brambůrek nebo pizzy. Pánové milují takové posezení stejně, jako milují například sázení si na oblíbený mančaft. Samotný sport ovšem nedělají pouze pasivně, ale i aktivně. Většina mužů hraje alespoň fotbal nebo chodí hrát s přítelkyní tenis. Je to snadná cesta jak trávit čas s tím, koho má rád a navíc si může řádně zlepšit svou tělesnou kondici, a to zejména tehdy, kdy po vánočních svátcích přibral nějaké to kilo navíc a postavu do plavek chce mít stejně hezkou, jako bude mít jeho partnerka.

Zkrátka svět sportu je pro ženy hodně vzdáleným, asi jako je svět módy vzdálený mužům. Jen ženy dokážou hodiny chodit v obchodním centru a navštěvovat nejrůznější obchody jen kvůli tomu, že touží po novém tričku, kterého doma mají ve svém šatníku už pět kusů. Zkrátka jen ženy dokážou vynosit každý takový typ oblečení. Ony také umí utratit veškerou svou výplatu do posledního halíře během chvilky, což se ovšem neřadí zrovna k těm věcem, co by muži pochopili. Ale v mužské a ženském světě to tak funguje – žena utratí vše za oblečení, muž po určitém čase vše za auto nebo za příslušenství ke sportu. Jak odlišné tyto světy jsou a jak náramně se tyto pohlaví přitahují.

Najít ale web, kde byste narazili na obě tyto oblasti, nepatří zrovna k lehkým úkolům. Jedná se o dvě sobě vzdálená odvětví a skoro žádný internetový magazín je neskloubí do jednoho, tedy až na jednu výjimku, a to na magazín Oknovinky.cz. Tento internetový magazín nabízí něco pro muže i něco pro ženy. Mimo módu a sport si zde můžete přečíst aktuální novinky i ze světa krásy nebo techniky. Neunikne vám tedy žádná drobnost, kterou byste chtěli vědět, ale doposud jste o ní ještě neslyšeli. Tady dostanete vše rychle, přehledně a z první ruky.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.