NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Nudíš se? Chyť příležitost za řidítka!

Únor 21, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Už nevíš coby? Nudou by ses uhryzal? Tak to koukej něco dělat! Zvedni zadek ze sedačky! Dělej! Beztak v ní už máš důlek. No nekoukej na nás takhle!…Počkej. Už jsi vstal? Sedni si! No sedni si a přečti si tenhle článek! Protože pokud jsi doteď nevymyslel/a co s volným časem, na nic kloudného už dnes asi nepřijdeš. My ale ano! Poradíme ti, co dělat s nudou a s tvým nevyužitým potenciálem.

Proč zrovna kolo?

POHYB, endorfiny, volnost, přátelé, POHYB, rychlost, zážitky, pády, vzestupy, dřina a pot, radost a vzrušení, bolest, ale i úleva ze zvládnutých triků, POHYB, nápad, volný styl, nové kontakty, závody, příležitosti, kámoši, plno nových kámošů, ocenění, sebevědomí, pokora, POHYB , dobrodružství, napětí, nové lásky, vyblbnutí, poznání, POHYB…asi bychom psali ještě dále, ale normostrany nás brzdí, respektive bys tady byl do půlnoci. A to fakt nechceme, pokud brzo ráno vstáváš. A proto si další odpovědi na otázku „proč zrovna kolo“ vymysli raději sám!

Ale nemysli si, kvůli volnočasovým projížďkám na kole bychom tě ze sedačky nezvedali, když myslíme adrenalin, tak jedině mountain biking – adrenalinovou cyklistiku.

MTB nebo-li MOUNTAIN BIKING – tři písmenka pro tvé nové já!

Ať už jsi nebo nejsi fanda zkratek, jednu ti představíme. MTB není zkratka nějakého organizovaného spolku, nýbrž název adrenalinové cyklistiky. Mountain biking je sport provozovaný na horských kolech, v horském nebo lesním terénu (teď už jsou tratě i uměle upravované, a proto můžeš jet mountain biking takřka kdekoliv). Tratě jsou většinou těžko sjízdné, plné překážek, nemilosrdných zatáček a sjezdů. Adrenalinová cyklistika mountain biking se pak dělí do dalších kategorií – nejznámější je Cross-country, ale oblíbená jsou i disciplíny Downhill, Freeride, Trials, Dirt jumping a další. MTB můžeš provozovat buď volnočasově – parta kámošů se sejde a na kolech různě blbne, nebo závodně – to už jde do tuhého. Při sjezdech nejen, že na tebe kouká spousta lidí, ale hodnotí tě i porota – podle triků a celkového provedení jízdy. K mountain biking potřebuješ samozřejmě nadupané horské kolo (to je oproti klasickému kolu přizpůsobeno pro jízdu v terénu – širší pláště kol, odpružení, pevnější rám…), dále speciální ohoz, přilbu a samozřejmě MTB boty!

Nemysli si, v těch stávajících jezdit nemůžeš, tedy pokud zrovna tvůj botník neokupují boty na kolo od Five Ten nebo boty na kolo s vysoko frikční podrážkou Stealth. Boty na kolo mají svou misi – během jízdy by ti měly být oporou a to tak, že se na ně budeš moci spolehnout i v těch nejvíce vyhraněných situacích. Jednoduše řečeno budou tvé boty na kolo spolehlivým prostředníkem tvého chodidla a pedálu!

Obuj se do toho, ať v hospodě nevázne řeč

V hospodě pořád stejné drby? Že tě baví je poslouchat! Zaveď nové téma – mountain biking a na adrenalinový sport nalákej své kamarády! Pak se nemusíš bát, že by nebylo o čem mluvit – nevydařené pády i velmi vyvedené triky se budou probírat horem dolem.

Obuj se do toho! Do nové činnosti i do nových bot. Senzační botky a mezi nimi i boty na kolo seženeš u nás v ElementStore.cz! Dobře víme, po čem srdce bikera práhne, a proto můžeme vřele doporučit Freeride a MTB boty na kolo od Five Ten! Nejen pohodlné a funkční, nýbrž i designově nepřehlédnutelné mohou být tvé boty na kolo. Pro případ, že chceš s tvým horským kolem splynout v jedno doporučujeme naše boty na kolo!

Nudíš se? Chyť příležitost za řidítka! Třeba bude jednou i tvé jméno spojováno s titulem mistra světa v adrenalinové cyklistice.

#element store#kolo#mtb

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.