NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Nůžkové stany pro nejrůznější kulturní akce

Červen 14, 2019 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Firma VYRASTA team, s.r.o., která působí na českém trhu více jak 20 let, se dále specializuje na nůžkové stany a nabízí služby, jako jsou zakázková výroba a zpracování technických tkanin, výroba a zpracování dalších technických materiálů, aplikace kování a dalších plachtových systémů.

Rychle rozkládací nůžkové stany dodává společnost VYRASTA team, s.r.o., která již více jak 20 let působí na trhu. Jedná se tudíž o firmu s tradicí specializující se na poli reklamy, což je koordinováno zkušeným týmem zaměstnanců. Jedním ze stěžejních produktů firmy jsou nůžkové stany. Stany se hodí na nejrůznější příležitosti a akce. Jsou oblíbené u měst i pivovarů, tam, kde s konstrukcí manipuluje více lidí.

Firma nabízí služby, jako jsou zakázková výroba a zpracování technických tkanin, výroba a zpracování dalších technických materiálů, aplikace kování a dalších plachtových systémů, thermosublimační tisk a zpracování potištěných tkanin nebo zpracování kovů. Samozřejmostí je reklamní potisk stanů, který je hojně využíván. Jedná se především o vysoce účinnou reklamní upoutávku. Navštivte e-shop a vyberte si z velikého množství a druhů stanů.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.