O BAG – poskládej si svojí kabelku

Barvené plastové kabelky O bag
Barvené plastové kabelky O bag

Vzpomínáte na barevné silikonové hodinky O Clock? Značka Fullspot, která za nimi stojí, nyní přichází na trh s novým zajímavým projektem, který nese název O bag. Asi není těžké přijít na to, co si pod tímto názvem představ – jedná se pochopitelně o kabelky. V čem jsou tedy tak inovativní? Kabelku si můžete vytvořit naprosto podle svého vkusu!

Italské hry s barvami

Fullspot je italská značka, která se v roce 2009 spojila s mužem jménem Emanuel Magenta. Tento italský designér vytvořil z lehkého silikonu okouzlující barevné kabelky, které se vám lehce přizpůsobí!

Tělo kabelky je vyrobené z pevného silikonu, který má však zároveň tu výhodu, že je poměrně lehký. Toto tělo tvoří základ kabelky, který je trochu dražší, nicméně můžete jej kombinovat téměř donekonečna, měnit si vnitřní tašky, uši či ostatní doplňky podle své nálady a přizpůsobovat je svému outfitu.

Pojďme tvořit

Máte na výběr ze tří různých velikostí těla své kabelky. Dále můžete zvolit z několika desítek barev, mezi kterými nechybí ani bílá a černá. Klidně tak můžete vsadit na klasiku. Tělo kabelky vám sice samo o sobě nestačí, nicméně právě v tuto chvíli začíná zábava.

Vyberete si vnitřní tašku, která je na zip. Obchod opět nabízí několik různých barev a vzorů. Tato taška ale jde vidět buďto jen při pohledu shora nebo tašku přesahuje a připevňuje se pod uši. Opět záleží jen na vás, jakou kombinaci si zvolíte.

Pak jsou tady držadla. Můžete jich doma mít desítky a měnit je podle nálady, protože výběr je obrovský. Modrá, zlatá, s přezkou, s popruhem, z natural kůže či z provazu… Existují i pruhovaná či květinová, která si můžete koupit v sadě s vnitřní taškou.

Kde ji pořídit?

O bag si můžete sestavit na internetových stránkách www.different.cz. Existují i kamenné prodejny, ve kterých tyto poklady prodávají – v Česku jsou celé tři. Dvě v Praze a jedna v Brně. Není to sice mnoho, ale lepší, než nic, ne?

Zaujala vás tato kabelka? Už máte svoji O BAG? Jaké barvy, vnitřní tašky a držadla kombinujete?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *