NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Oblečení a boty Vans

Listopad 15, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Vans je původem americká značka založená Paulem Van Dorenem v roce 1966 v Kalifornii. Značka nejprve začala vyrábět skate boty a později k tomu přidala i oblečení.

Skvělé boty na skate

Hlavní doménou firmy jsou její boty, které jsou vhodné na skateboard, longboard a další street aktivity. Obuv Vans se vyznačuje kvalitním provedením kdy většina bot je vyrobena z kvalitní látky a odolnou podrážkou. Boty Vans jsou vhodné pro všechny mladé lidi s duší rebela a aktivní lidi co provozují například skateboarding. Oblíbené se tyto boty staly i pro spoustu známých hudebníku a umělců. Z velké nabídky vzoru si vyberou muži i ženy. Navíc cena “Vansek” se pohybuje na normální cenně za skate boty, takže nebudete muset ani sahat tak hluboko do vaší peněženky.

Street oblečení Vans

Kromě obuvi vyrábí značka Vans i kvalitní street wear oblečení. Dámská a pánská trička, kalhoty, mikiny, bundy a zkrátka téměř vše na co si vzpomenete. Pro snowboardisty kvalitní oblečení na svah, jako jsou bundy, kalhoty, čepice, rukavice. Vybírat můžete i z doplňků jako jsou kšiltovky, čepice, peněženky, šály, kabelky a spousta dalšího.

#boty vans#bunda vans#oblečení vans#obuv vans#tričko vans#trikča vans#vans

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.