Oblečení Zoot

thumbnail

Zoot.cz patří na českém trhu k největším a zároveň k nejoblíbenějším prodejcům módy, módních doplňků a doplňků do domů a bytů. Zoot se také může pochlubit výrobou vlastního oblečení, na které se v dnešním článku zaměříme.

dobro_zootDobro.

Oblečení z této kolekce se může pochlubit jeho absolutní ekologickou výrobou, která je šetrná k přírodě, ale i k zaměstnancům, kteří toto oblečení vyrábí. Nákupem každého kousku z této kolekce navíc přispějete finanční částkou na nějaký neziskový projekt, či na konto neziskové organizace.

Kolekce Dobro —> ZDE

 

 

160693ZOOT Originál

ZOOT Originál je originální oblečení z dílny Zootu, které se může pochlubit nápaditým designem a dobrou kvalitou zpracování. V této kolekci najdete dámská i pánská trička, placky, tašky, spodní prádlo, plakáty a další velmi povedené věci.

Kolekce ZOOT Originál –> ZDE

 

 

zoot_lokalZOOT Lokál

Kolekce ZOOT Lokál podporuje české designéry, kteří navrhují veškerý design všeho oblečení v této kolekci. Mimo oblečení zde najdete i kryty na mobily, šperky a další zajímavé věci.

Kolekce ZOOT Lokál –> ZDE

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru