NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Popelkou nejen na jeden večer

Duben 24, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Mnohá holčička v dětství sní, že bude princeznou a ideálně pohádkovou Popelkou, která najde a zaujme svého prince na bílém koni. V dnešním světě je to dost nepředstavitelná vize, ale přesto. i když trošku jinak, můžete tou Popelkou být.

Společenská sezóna každoročně nabízí mnohé možnosti k večerním akcím, na něž se lze obléci doslova jako ta Popelka. Je to doba tanečních, četných firemních a obecních plesů, slavnostních gala večerů a párty i pompézních večírků. A všude tam lze obléci stylové společenské šaty, kterých je spousta a v různých střizích a stylech provedení. A tak si vybere každá dívka a žena dle své postavy, představ i peněženky.

Ale nejen o tom je společenská sezóna, krásnými šaty pro princeznu se můžete blýsknout i na maturitním plese či maturitním večírku. Dámské a dívčí šaty na maturitu jsou stejně krásné, jako ty Popelčiny. Krajkové, hladké, nabírané, s ramínky i bez ramínek, krátké i dlouhé. Stačí si vybrat ty své společenské šaty.

Pak jsou tu akce, kam velí přijít v něčem střídmějším, říká se jim malá večerní a velká večerní. Není to sice tak úplně o princeznách, ale stále je to o kráse a eleganci. Malé večerní šaty jsou dámské společenské šaty většinou v pouzdrovém provedení o délce těsně pod kolena, někdy bez rukávků jindy s krátkým rukávem. Barvy malých večerních šatů se liší dle dané události – černá na komorní a formální akce, barevné provedení na ostatní.

Velké večerní šaty  jsou většinou dlouhé délky, ale dámské šaty ve spíše v tlumených barvách, doplněné punčochami, plnými i páskovými botami. I u těchto šatů hodně záleží na typu společenské akce, což znamená, že čím komornější akce je, tak tím tlumenější jsou barvy šatů. Je li to akce méně formální mohou být barevnější a mít odvážnější střih.

A čeká li vás ten váš důležitý den – svatební den, měl by být neopakovatelný. A tady šaty hrají prim. Dle svých představ si můžete vybírat mezi sněhobílými svatebními šaty dlouhými, krátkými, zdobenými či střídmějšími, anebo mezi moderními barevnými. A být o svatebním dni jako princezna je snem každé dívky a ženy. A překrásné svatební šaty dnes jsou v pestrém výběru stylů a střihů k mání jak v letním stylu bez rukávků, tak krásné s rukávky.

Svatba ale není jen o nevěstách, pokud se vám vdává někdo v rodině, nebo kamarádka, můžete být krásnou princeznou v šatech pro družičku. A je-li tou osobu třeba náhodou vaše dcera i ve svatebních šatech pro matku. Popelku přece může ten její správný princ najít všelijak, a v každém věku. A máte li toho svého prince po svém boku, bude se vedle vás (princezny nejen na jeden večer) naparovat pýchou, že je vaší drahou polovičkou.

Zdroj foto: Modion.cz

#modion#modion.cz#společenské šaty#společenské šaty modion

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.