NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Recenze e-shopu Answear

Únor 16, 2017 Petra Měcháčková 0 Komentářů

 

Připravili jsme si pro vás recenzi e-shopu s módou Answear.cz. Tento e-shop nepůsobí na českém, potažmo slovenském trhu dlouho, ale přesto si dokázal vybudovat pevné místo mezi módními e-shopy u nás. Answear uvádí, že nabízí přes 200 módních značek a v nabídce najdete jak oblečení, tak i například doplňky jako gadgety, bižutérie, kosmetika, hodinky, boty a mnoho dalšího.

Vlastní zkušenosti

Pro Answear.cz jsem se rozhodla díky velkému výběru zboží, ale také díky, dle mého názoru velmi přijatelné ceně. Objednala jsem si zboží zhruba za 1 800 Kč a jako dopravu jsem zvolila Českou poštu. Jelikož moje objednávka překročila hodnotu 1 000 Kč, měla jsem poštovné zcela zdarma. Jinak se platí 75 Kč, což je na dnešní dobu super cena. Jako alternativu k České poště nabízí e-shop dopravu zboží přes kurýrní službu DPD. Zboží jsem zaplatila během pár vteřin kartou a objednávka byla hotová.

Doprava

Ihned mě přišel e-mail se souhrnem objednávky a termín předpokládaného doručení. Jelikož jsem objednávala ve všední den dopoledne, tak byl předpokládaný termín dodání hned druhů den což je úplně super. Ještě ten den večer mě přišla sms zpráva, že zboží bude hned druhý den doručováno. Skutečně hned ráno zazvonil pošťák a zboží mělo svou novou majitelku.

Převzetí balíku

Po rozbalení úhledné krabice jsem mohla vybalit mnou objednané oblečení, které vzhledem k ceně a značce naprosto splnilo mé očekávání. V zásilce nechyběla ani pěkná obálka kde byla uložena faktura a reklamační protokol. Za sebe můžu říci, že Answear rozhodně doporučuji, od té doby jsme tam nakoupila již několikrát a zatím jsem se nikdy nesetkala s větším problémem. Pokud máte i vy nějaké zkušenosti s tímto e-shop, tak se určitě s námi podělte do komentářů.

 

button (5)

#answear#answear.cz#e-shop#recenze#recenze answear

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.