NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Šperky inspirované barvami podzimu

Září 30, 2016 haji@post.cz 0 Komentářů

Taky vás překvapilo, jak rychle se horoucí léto překlopilo do pošmourného podzimu? Hodně se ochladilo, ráno je vidět mlha a ptáčkové se už houfují na drátech, aby společně odletěli do teplých krajin. Příroda se nám každý podzim pěkně vybarvuje, takže kromě žluté a zelené se můžeme pokochat všemi odstíny hnědé a červené.

eppi_nakupnihala_obrazek1

Pokud máte rádi šperky, zkuste se inspirovat podzimem a zvolte nějaký vhodný doplněk v podzimním tónu. Nejpřírodněji působí jantary, jejich beztvará struktura a koňakové barvy jsou pro podzim jako stvořené. Stříbrný přívěsek s drobnými jantary tón v tónu vyšle do vašeho okolí signál, že vy jste na podzim plně připraveni. Jantar je zkamenělá pryskyřice pocházející již z třetihor. V některých jantarech se dokonce vyskytují drobní živočichové a kousky rostlin. Dříve se jantary používaly jako složky do parfémů, ale byla by škoda si nechat tento skvostný drahokam ujít a nezkusit ho osadit do vzácného kovu, nemyslíte?

eppi_nakupnihala_obrazek2

A co patří neodmyslitelně k podzimu? Zralé plody v červené barvě. Šípky, jablka, jeřabiny, drobný červený akcent vám bude slušet. Sytě červené granáty jsou jako drobné bobulky sebrané u lesní cesty, můžete je nosit zasazené do stříbrného prstenu, náhrdelníku, nebo náušnic.

Pokud vám chybí prosluněné letní dny, zachyťte je v doplňku s citríny. Jako by se paprsky slunce na chvíli zhmotnily a daly vzniknout tomuto energií nabitému žlutému drahokamu. Citrínový náhrdelník či náušnice budou takové vaše malé sluníčko, které budete nosit stále s sebou a které vám bude připomínat, že i po chladném a tmavém zimním období nastane znovu jaro.

eppi_nakupnihala_obrazek3

Pokud preferujete zelenou, zkuste šperky se sytě zelenými smaragdy nebo svěže zelenými olivíny. Zelená, ať už tmavá nebo světlá, se hodí pro každé roční období. Jestli toužíte po zlatých náušnicích, můžete zvolit ty ze žlutého zlata se smaragdy. Jednoduchá elegantní kombinace barev, která vám bude zajisté slušet.

Příroda nás stále dokáže překvapovat svojí nekonečnou paletou barev. Jdete lesem, všude leží spadané listí, jehličí a kůra stromů, když tu najednou na vás vykoukne fialové kvítko. Stejně tak vy můžete své okolí překvapit novým šperkem s ametystem. Slaďte svůj outfit do podzimních tónů hnědé, červené a zelené a vše doplňte třeba drobnými napichovacími náušnicemi s fialovými ametysty.

#eppi#prsteny#šperky#šperky eppi

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.