NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Tipy, jak vybrat gastro nábytek do restaurace

Srpen 28, 2019 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Konečně se splnil váš dlouholetý sen a vy se chystáte na zařizování tolik vytoužené restaurace? Nebo už takový podnik vlastníte, ale chystáte se na obměnu interiéru? Pokud byla vaše odpověď kladná, jste na správném místě.

Ujasněte si svoje představy

Úplný základ veškerého vybavování je mít vizi, jak by měl daný prostor vypadat. Tíhnete raději k minimalismu a lákají vás jednoduché interiéry bez zbytečných dekorací a cetek? Je velice důležité vědět, jakým směrem se chcete ubírat. V současné době se na trhu vyskytuje gastro nábytek všemožných tvarů, barev, stylů i velikostí, takže někdy může být dost náročné vybrat si ten pravý.
Až budete mít v otázce stylu jasno, je načase začít vybírat jednotlivé kousky. Jestliže vůbec nevíte, jak začít, mrkněte se pro inspiraci na internet. Při hledání těch ideálních kousků se snažte, aby byly nejlépe z jedné kolekce. V případě, že k sobě jednotlivé kusy neladí, celkový dojem z restaurace bude působit chaoticky. Jak barové židle, tak stolky i případné police na stěnách by měly dohromady tvořit ucelený prostor bez zbytečných rušivých elementů.

Investujte do kvality

Barové židle

Barová židle

Restaurační nábytek je rozhodně věc, na které by se v žádném případě nemělo šetřit. Nekvalitní židle se po velmi krátké stanou hlučnými objekty, co se budou viklat při každém dosednutí či pohybu. Žádný zákazník si nepřeje trávit svůj čas na místě, kde se to jen hemží protivnými zvuky rozvrzaného nábytku. Taktéž myslete i prakticky. Některé povrchy se čistí snáze, jiné zase hůř. Nechcete přeci každý den trávit několik hodin leštěním, že?

Aby bylo vaše pátrání po spolehlivém dodavateli co nejjednodušší, přinášíme vám jeden tip. Společnost Dublino dodává kvalitní nábytek do restaurace a jiných gastronomických zařízení už dlouhá léta. V jejich nabídce naleznete jak nábytek do interiéru, tak kousky vhodné pro venkovní posezení.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.