NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Trendy v oblasti módy pro zimu 2019

Únor 18, 2019 Petra Měcháčková 0 Komentářů

Zima už je tu a s ní i nové módní trendy. Jaké jsou letošní zimní trendy?

Sportovní péřovky

Jestli každým rokem marně obcházíte stojany ve snaze najít dostatečně teplý kabát, který nebudete muset odložit do skříně už v polovině listopadu, můžete se začít radovat. Módní návrháři totiž jednoznačně rozhodli, že je čas být v teple. Takže tuto sezónu klasické elegantní kabáty tak trochu musely ustoupit sportovněji laděným péřovým bundám. A nosit se nebudou rozhodně jen smutné tmavé barvy, naopak, na řadu přicházejí zářivé odstíny a lesklé materiály.

S čím je kombinovat? Tady návrháři z tradičního pojetí naopak docela překvapivě neustoupili. Jste-li odvážná experimentátorka, můžete si k nim vzít nejen sportovní dámské boty, ale i lodičky.

Kožešiny a mohér

Jestli ovšem ale na klasické kabáty nedáte dopustit, rozhodně vám během tohoto roku nemusejí jen smutně viset ve skříni. Vládnout budou všechny materiály, které jsou příjemně měkké a huňaté, například mohér, ale také kožešina, kterou uplatníte nejen na kabátech jako takových, ale též na menších plochách, jako jsou límce. Samozřejmě máte dovolenou i umělou verzi, pokud pravé kožichy v žádném případě neuznáváte.

Hitem bude především bílá, a to v provedení XXL. Oversized kousky stále nejsou na ústupu. Bude vám tak nejen teplo, ale i pohodlně. Letos byste navíc měla k nošení kožešiny rozhodně přemluvit i svého partnera, pokud nechce zůstat v módě pozadu.

Extravagantní kabelky

Vývoji pochopitelně nepodléhá pouze dámské oblečení, ale také doplňky. Pamatujete-li si éru osmdesátkových diskoték a netroufáte-li si zrovna v pestrobarevném oblečení opět vyrazit do ulic, pořiďte si alespoň extravagantní kabelku. Zopakovat můžete i tady už zmíněný „chlupatý“ trend. A pokud jste si nestačila už loni pořídit 70. lety inspirovanou kabelku s třásněmi, je nejvyšší čas to napravit teď, protože tyhle kousky zůstávají moderní. Patříte-li naopak mezi vyznavačky elegance, sáhněte po vínové, která patří ke stálicím a ovládla rovněž přehlídková mola pro sezónu podzim zima 2018/2019.

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.