NákupníHala.cz

Pomocník při vašich nákupech

Vše pro vašeho domácího mazlíčka na jednom místě

Leden 25, 2017 haji@post.cz 0 Komentářů

Věděli jste, že co se týče počtu různých domácích mazlíčků, patříme k rekordmanům? V České republice nějakého vlastní každá druhá domácnost. Což z nás dělá v Evropě téměř ty nejzarytější milovníky zvířat.

Zvíře se neobejde bez patřičné péče

Mnohým je čtyřnohý kamarád společníkem, mnohým dokonce nahrazuje i potomka. Podle toho se ke svým chlupatým spolubydlícím i chováme a dáváme jim svou lásku najevo. Rozhodně na nich totiž nešetříme. Průměrně jedna domácnost za tuto položku ze svého rozpočtu ukrojí víc než dva tisíce korun.

Nelíbí se to ale jen obchodníkům. Tuto skutečnost kvitují také veterináři a chovatelé. Ti se jednohlasně shodují na tom, že patřičnou péčí svému miláčkovi zajistíte delší a kvalitnější život. Budete-li již od útlého věku zvířete dbát na vyvážené krmivo, které obsahuje všechny nezbytné složky, ušetříte tak i sobě pozdější výdaje za veterinární péči kvůli zdravotním problémům. Pořízením zvířete na sebe za něj berete v plném rozsahu zodpovědnost a je potřeba si uvědomit, že se jedná o závazek časový i finanční na několik let.

Jak pro svého mazlíčka nakoupit pohodlně

Naštěstí i do oblasti chovatelství pronikly moderní technologie. Už tak není nezbytné trávit čas procházením zverimexů a složitým transportem těžkých pytlů s krmivy a odvozem dalších neskladných předmětů. Vše nezbytné se v dnešní době již dá sehnat na internetu, z pohodlí domova objednat a nechat si zásilku poslat až na vaši adresu.

E-shop FajnZvířátka vám nabízí široký sortiment zboží. Najdete zde potřeby pro akvaristiku, dále něco pro milovníky psů nebo koček. Ať tedy sháníte kvalitní krmivo pro kočky nebo vybíráte přepravky pro psy, určitě v tomto obchode najdete to, co hledáte. Zkrátka nepřijdou ani ti, kteří mají doma morče, králíčka nebo nějakého jiného zástupce drobného zvířectva. V e-shopu objednáte klece pro hlodavce, pamlsky a mnoho dalšího. Pokud navíc částka za vaši objednávku přesáhne 999 Kč, budete mít zdarma dopravné.

#fajnazviratka.cz#krmivo pro kočky#přepravky pro psy#zverimex

Předchozí příspěvek

Další příspěvek

Napsat komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.