Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

Poslat balík může být někdy pořádně tvrdý oříšek. Aby pro vás byl tento úkon co nejjednodušší, je zapotřebí se svěřit do rukou zkušeným profesionálům. Poradíme vám, na jakou společnost se můžete ohledně doručení zásilek spolehnout.

Doručování zásilek všech velikostí

Rádi bychom vám představili přepravní společnost FOFR, za jejímž vznikem stojí sdružení osmi silných regionálních partnerů, dlouhodobě působících na českém přepravním trhu. Díky tomu se konečně zaplnila mezera na trhu, co se týče přepravy nadrozměrných zásilek. Doručení balíku všemožných velikostí se tak stalo mnohem dostupnější, než tomu bylo kdy dříve. Společnost nabízí individuální řešení pro každého zákazníka, přičemž se můžete spolehnout na komplexní servis.
Balíková přeprava probíhá jak v rámci celé České republiky, tak i do zahraničí. Mimo to máte možnost využít široké spektrum doplňkových služeb, které přepravu vašeho balíčku ještě více zjednoduší. Sem spadá například doručování zásilek podléhající ADR, možnost sledování zásilek či potvrzování zákaznických dodacích listů. Zásilky podléhající poštovnímu zákonu však FOFR nepřepravuje. Více informací naleznete na jejich webu www.fofrcz.cz.

Posílání balíků na dobírku

Společnost FOFR se zaměřuje převážně na zásilky, jež nespadají do služeb běžných přepravců. Jestliže byste si nebyli jistí, zda je přeci jen možné vaši zásilku doručit, neváhejte kontaktovat přímo pracovníky firmy, kteří vám poskytnou všechny důležité informace. Samozřejmostí je taktéž posílání balíků na dobírku, s čímž mívají jiní dopravci často problém.
FOFR patří mezi ověřené přepravce, s nimiž není nic nemožné, a to ani doručit balík do druhého dne. Po převzetí od zákazníka je balík přepraven na depo, kde dochází k třídění podle jeho místa doručení. Informace o časech doručování i ceník naleznete opět na internetových stránkách společnosti.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

5 čajů pro lepší spánek

5 čajů pro lepší spánek

Michovský TOOLS – specialista na nástroje pro obrábění kovů

Michovský TOOLS – specialista na nástroje pro obrábění kovů

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *