Být gentleman na první pohled? Nepřehlédněte tyto doplňky

Být gentleman na první pohled? Nepřehlédněte tyto doplňky

tie-690084_1280Toužíte být moderním mužem, který bude na první pohled gentlemanem. Kromě vybraného chování zapracujte také na svém vzhledu. Tyto kousky by neměly ve vašem šatníku chybět!

Gentleman je slušný, umí vystupovat, je sebevědomý, nikoliv však sebestředný a je to také ochránce. Všechny tyto vlastnosti již máte? Pak už jen stačí doladit svůj vzhled.

Abyste byl elegánem k pohledání, stačí si pořídit kvalitní oblek, obuv, několik dobrých košilí a potřebné doplňky. A jelikož stylové a kvalitní doplňky se dají koupit velice výhodně, máte možnost ušetřené peníze financovat do obleku a košilí na míru. Protože nic se nevyrovná zakázkové výrobě. S takovým oblečením ušitým na míru budete mít potřebné pohodlí a jistotu v sebe sama, a to na rande i obchodní schůzce.

A nyní k těm doplňkům.

To, co každý gentleman potřebuje je outfit propracovaný do posledního detailu, ale ta snaha o slazení by neměla být příliš očividná. Nikdo nemusí vědět, že za vaším outfitem stojí týdny vybírání, kombinování, práce.

Elegance by měla být přirozená, nedbalá, uvolněná.

Doplňky vám pomohou dotáhnout vybranou kombinaci do dokonalosti. Pánské vázanky vám otevřou dveře na každou formální akci, kde vládne přísný dress code. Nabízí se celá řada barevných i vzorových kombinací, stačí si jen vybrat tu správnou.

Každodenní nošení kravaty už vás lehce nudí? Překvapte svého šéfa, okolí i partnerku novým neotřelým outfitem, kterému bude vládnout trendy motýlek. Na tento doplněk si troufnou jen odvážní muži, kteří se nebojí kritiky neználků, a kteří přijmou pochvalu zasvěcených. Buďte jiný a ustojte to. Uvidíte, že tak zaujmete ty správné lidi.

Pánské motýlky si lze koupit online, v e-shopu estilosabroso.cz

Stejně tak jako k obleku se nebojte obléct motýlka, neformální oblečení můžete zvýraznit vhodnou bižuterií. Už dávno neplatí, že šperky pro muže zastupují jen hodinky. Pánské náramky podtrhnou vaší osobnost, styl a vkus.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Jak vybrat základní hokejové vybavení?

Jak vybrat základní hokejové vybavení?

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Jak postupovat při výběru nosiče lyží a snowboardů?

Jak postupovat při výběru nosiče lyží a snowboardů?

Jak pohodlně nakupovat na internetu?

Jak pohodlně nakupovat na internetu?

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *