Chcete se teď v zimě ohřát? Zajeďte si do Velkého Mederu!

thumbnail

Velký Meder leží na Žitném ostrově. Je to na Slovensku a dříve se to tam jmenovalo Čalovo. Jestli jste tohle úchvatné místo s termálními lázněmi Thermal Corvinus ještě nikdy nenavštívili, měli byste to napravit.

Teď je ten pravý čas zajet si do termálních lázní. Nejenže si tam ohřejete zimou prokřehlá těla, ale navíc si pro vás toto světoznámé středisko přichystalo překvapení: nově otevírá po Novém roce saunový svět se čtyřmi příjemnými saunami a solnou jeskyní.

Voda v termálních lázních Thermal Corvinus uvolňuje svalstvo a obecně působící příznivě na celý pohybový aparát člověka. I během chladnějších měsíců se teplota vody pohybuje v příjemném rozmezí od 28 do 38 °C. Zimomřiví rekreanti se tedy v termálním koupališti určitě zahřejí. Na ty, kdo mají rádi wellness, čeká ve Velkém Mederu sedm krytých a polokrytých bazénů s vodními tryskami a masážními sprchami. V rodinném zábavním bazénu a na osvětlených tobogánech se vyřádí i to nejlínější dítě. A plavci si mohou dát pár kondičních bazénů v pětadvacítce.

Hlad zaženete v restauraci, žízeň ve vinárničce a budete-li si chtít koupit nějakou tu cetku, navštivte místní obchůdek. Zatímco budete nakupovat nebo sedět v restauraci u kávy, vaše ratolesti se mohou vyřádit v interiérovém dětském hřišti ve vstupní hale.

Kolik to stojí? Vstup do areálu je ve všední den na tři hodiny za 6 eur, o víkendech o euro více.

www.thermalcorvinus.sk

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru