Dárky, které můžete vyrobit doma

Dárky, které můžete vyrobit doma

Zná to každý z nás. Kamarádka má narozeniny, kolegyně má svátek a do toho nejlépe svatba příbuzných. Ne vždy nám však finanční možnosti dovolí koupit dárek podle představ toho druhého. Jednou z možností je dárek vyrobit. Mnohdy potěší mnohem více, než kdybychom ho koupili, protože je dělaný od srdce a člověk na druhé straně ví, kolik jeho výroba stála času.

Přináším vám několik jednoduchých tipů na dárky, které potěší a zároveň je zvládne téměř každý.

Malovaný hrníček

K tomu, abychom mohli namalovat hrnek, nám stačí obyčejný hrníček, fixy, případně barvy na porcelán a často trouba, protože některé fixy je třeba zapéct. Na hrnek můžete nakreslit či napsat cokoliv od srdce, fantazii se meze nekladou.

Pokud do hrníčku přidáme malý dárek, jako čokoládové bonbony nebo třeba malého plyšáka, určitě obdarovanou osobu potěšíme o to více.

Domácí kosmetika

Mezi nejjednodušší domácí kosmetiku, kterou lze vyrobit doma, patří sůl do koupele, různá mýdla nebo bomby. Na internetu můžete najít přímo sady na jejich výrobu, nebo si můžete najít návod a vyrobit je ze surovin, co máte doma. Pro ty, kteří si troufnou něco složitějšího, doporučuji například domácí oleje.

Domácí potraviny

Co potěší téměř každého? Určitě jídlo a pití. Je jen na kreativitě, jestli uděláte obdarované osobě domácí likér, do skleničky smícháte suroviny na výrobu sušenek nebo uděláte pečený čaj.

Takto vyrobené potraviny jdou hezky zabalit a ozdobit.

Vlastnoruční přání

Pokud druhou osobu nechcete obdarovávat žádným velkým dárkem, ale pouze ji potěšit, můžete také vyrobit vlastní přání. Na internetu lze najít mnoho šablon, podle kterých se můžete inspirovat. Dovnitř můžete přidat například dárkový poukaz nebo výherní los.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

5 čajů pro lepší spánek

5 čajů pro lepší spánek

Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

No Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *