Desigual, toreador ve světě módy

Desigual, toreador ve světě módy

Historie módní značky Desigual sahá do roku 1984, kdy se dvacetiletý Švýcar Thomas Meyer, tehdy žijící ve Španělsku, rozhodl vstoupit do světa podnikání a založit vlastní společnost. Marketingový plán spočíval v tvorbě oblečení, které na první pohled zákazníka uchvátí svou výjimečnostíbarevností, v neposlední řadě dostupností. Výrobce spolupracuje s předním francouzským módním návrhářem Christianem Lacroixem, jenž má také na popularitě patřičnou zásluhu. Za své působení na trhu si firma právě díky své neotřelosti produktů, společně s kapkou typického španělského temperamentu, vybudovala patřičné renomé.

Od roku 2011 se vedení Desigualu rozhodlo nabízet nejen oděvy, ale rozšířit svou výrobu o obuv, následně dokonce započat produkci bytových doplňků. Ve stejném časovém horizontu už bylo dosaženo obratu neuvěřitelných 560 milionů eur a počet zaměstnanců přesahoval číslo 3000. Nyní značka expanduje téměř po celém světě.

Pokud nahlédneme do katalogu výrobků, naskytne se nám možnost vybírat z nepřeberného množství, vzhledově odlišných, kusů oblečení. Sortiment je opravdu široký, tím pádem uspokojí i velmi náročné obdivovatele módy. Za zmínku určitě stojí plno netradičních, barevných šatů a triček, v kterých se na ulici rozhodně neztratíte. V horkých letních dnech naopak oceníte lehké sukně. Pánové mohou vybírat například ze stylových košil, které podtrhnou jejich celkovou osobnost. U vzorů je kladen důraz na co největší spektrum barev. Zkrátka každý jistě nalezne svůj šálek kávy.

Pokud nechcete pokračovat v zajetých kolejích a usilujete být rozdílní od ostatních, pak tuhle značku definitivně zařadíte mezi oblíbené. Počítejte s tím, že si trochu připlatíte, ale cena je naprosto úměrná s kvalitou. Desigual není značkou, která by vydělávala jen na natisknutém logu, nýbrž skutečně přenáší exkluzivitu do každého zboží. Pokud se rozhodnete obohatit svůj šatník těmito jedinečnými kousky, určitě nebudete litovat.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Historie značky Adidas

Historie značky Adidas

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *