Jak na úklid po malování?

thumbnail

Také vás už několik měsíců v noci budí děsivé sny o tom, jak k vám vtrhne parta malířů, roztahají všude své nezbytné nádobíčko, všechno, i přes veškerou snahu, zacákají, prach a barvy budete odstraňovat z nejneuvěřitelnějších míst ještě o příštích Vánocích? Nejraději byste se na to vykašlali, a tak obcházíte byt a snažíte se sami sebe přesvědčit, že by to ještě rok, možná i dva mohlo vydržet? Hlavu vzhůru, malování nemusí být vždy noční můrou, záleží na přístupu.

Nepodceňte přípravy

S chutí do toho a půl je hotovo. Sestěhujte všechno doprostřed pokojů, srolujte koberce, zakryjte podlahy i nábytek. Čím lépe všechno připravíte, tím méně práce vás čeká po malování. Zacákané ochranné fólie stačí vyhodit, není třeba je umývat a drhnout. Být připraven na všechno se rozhodně vyplatí.

Spolupracujte s profesionály

Rozhodně lepší službu než ochotný příbuzný nebo kamarád vám prokáže profesionální firma. Odborníci pracují nejen rychle a spolehlivě, ale také čistě. Díky praxi a prověřeným postupům za sebou zkušení malíři pokojů zanechají vždy podstatně menší nepořádek než sebeochotnější a sebešikovnější amatér.

Nemusíte na to být sami

Z historie se člověk musí poučit. Pamatujete, jak se v dětství při příležitosti malování vždy svolávaly rodinné manévry? Nikdo na to asi nevzpomíná rád, proto se toho chcete ve své vlastní domácnosti vyvarovat – a nikdo se vám nediví. Nepotřebujete maminky, babičky a tetičky, nemusíte se hádat se svou drahou polovičkou, kdo měl a má co udělat. Úklid po malování si dnes můžete velice snadno objednat. Některé malířské firmy jej na vyžádání zahrnují do ceny svých služeb. Pokud ta, kterou jste si vybrali, právě tuto službu nenabízí, bez obav se obraťte na kteroukoliv úklidovou firmu ve svém okolí. Úklid po malování bývá většinou samostatnou položkou v ceníku a vy se můžete spolehnout, že budete mít uklizeno profesionálně, rychle, bez námahy a beze stresu.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru