Jak postupovat při výběru nosiče lyží a snowboardů?

Jak postupovat při výběru nosiče lyží a snowboardů?

Zimní období tráví každý jinak. Zatímco někdo odlétá do teplých krajin užít si ještě trochu sluníčka, někdo zase vyráží do horských oblastí za lyžařskými radovánkami. Pokud patříte do druhé skupiny, zřejmě řešíte otázku, jak přepravit lyže a snowboard. Stačí si pořídit nosič, jenž je na toto sportovní náčiní přizpůsoben.

V první řadě je nezbytné podotknout, že nosiče lyží a snowboardů se liší zejména v šířce ložné plochy. Čím je plocha větší, tím je na nosiči více místa. Tak to obecně platí. Běžná rodina si vystačí s variantou pro čtyři lyže či dva snowboardy.

Co všechno by měly nosiče lyží mít?

nosiče lyží se zaměřte na to, aby disponoval zámkem. Ideální totiž je, když je možné lyže uzamknout přímo k nosiči. S klidným svědomím si tak můžete zajít do obchodu, aniž byste se báli, že vám na parkovišti někdo sebere zimní vybavení. Jestli máte nosič bez zámku, dá se bez problémů dodatečně dokoupit.

Dále se zaměřte na to, jestli nosič nabízí možnost uzamknout ho přímo ke střešnímu nosiči. Jinak by se totiž mohlo stát, že vám zmizí lyže či snowboardy i s nosičem.

Nosiče snowboardů a lyží a jejich vychytávky

V neposlední řadě je dobré se dívat, jestli nosiče snowboardů a lyží umožňují vysouvání. Přichycení lyží by tak bylo mnohem jednodušší a rychlejší. Vysouvání funguje jednoduše, nosič se vysune mimo střechu automobilu, a tím pádem je naložení a vyložení lyží či snowboardů pohodlnější.

Jedním z prodejců, jenž se specializuje na nosiče snowboardů a lyží, je filsonstore.cz. Jedná se o specializovaný internetový obchod, kde najdete pestrou škálu modelů, z nichž si zaručeně vyberete i vy. Všechny nabízené alternativy jsou vyrobené z kvalitního materiálu, takže se nemusíte bát, že by nevydržely třeba sněžnou bouři. Vyrazte na zimní dovolenou ve vší parádě.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Jak vybrat základní hokejové vybavení?

Jak vybrat základní hokejové vybavení?

Jak pohodlně nakupovat na internetu?

Jak pohodlně nakupovat na internetu?

Nakupujte módu bez poštovného – Den dopravy zdarma 2016

Nakupujte módu bez poštovného – Den dopravy zdarma 2016

Černý pátek (Black friday) 2015 v e-shopech s módou

Černý pátek (Black friday) 2015 v e-shopech s módou

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *