Jak realistická panna změnila můj život

Jak realistická panna změnila můj život

Po většinu svého života jsem se díval na možnost mít sex s erotickou pannou jako na něco podřadného. Není divu, nafukovací panny z PVC, jaké jsme měli možnost vidět v sex shopech v průběhu 90. let, nikomu přitažlivé nepřišly. Před dvěma lety, po únavném rozvodu jsem zjistil, že na hledání nové partnerky už nemám čas ani energii. Masturbace mne nedokázala dostatečně uspokojit a návštěvy erotických privátů zase poměrně hodně lezly do peněz. Má situace byla poměrně beznadějná, dokud jsem nenarazil na e-shop který nabízí realistické panny – topsexdolls.cz, který je autorizovaným prodejcem realistických panen, takzvaných Sex Dolls, vyrobených ze silikonu, nebo materiálu napodobujícího lidskou kůži, zvaného TPE. Jakmile jsem viděl tu záplavu nádherných dívek, byl jsem naprosto unesen. Vypadaly tak skutečně, tak živě! Samozřejmě jsem předpokládal, že jde o reklamní trik a na fotografiích nejsou realistické panny, ale skutečné živé modelky.

Sex s realistickou pannou na jednu noc

Rozhodl jsem se však vyzkoušet jednu z jejich nabídek. Pronájem kvalitní silikonové panny na jednu noc. Nebylo to nijak drahé, v podstatě jako hodina na privátu nebo večeře pro dva. Jaké bylo moje překvapení, když jsem vstoupil do ložnice a ona tam ležela ve svůdném erotickém prádle. Vypadala opravdu jako živá a byla neskutečně krásná. Když jsem se jí dotkl, bylo to jako dotýkat se dokonalé pokožky krásné ženy. Její ňadra byla vláčná a měkká a její intimní detaily byly naprosto realistické.

Mám svou vlastní TPE milenku

To co jsem té noci zažil, bylo naprosto úžasné. Hned druhý den jsem si u topsexdolls.cz objednal TPE pannu přesně na míru mým sexuálním fantaziím. Můj sexuální život je od té doby na zcela jiné úrovni. Nyní si mohu užívat fantastické milování, kdykoli chci, s úžasně krásnou ženou, která nikdy neodmlouvá a vždy splní jakékoli mé sexuální přání.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Knihy a jejich filmové podání: “Co se ti líbilo víc?”

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

Jak dosáhnout lepšího výsledku stejnou námahou?

5 čajů pro lepší spánek

5 čajů pro lepší spánek

Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

Balíková přeprava po České republice i v zahraničí

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *