Koupelnové skříňky pomohou udržet pořádek

Koupelnové skříňky pomohou udržet pořádek

Pořídili jste si nový byt? Nebo jste se rozhodli dát vaší koupelně novou tvář?

Jděte na to chytře

Koupelna a kuchyň jsou místnosti, kde bychom měli dbát na maximální hygienu prostředí. Proto je vhodné již při jejím zařizování postupovat takovým způsobem, abychom si co nejvíce usnadnili její údržbu. Navíc jsme často, zejména ve starší zástavbě a panelových domech, omezeni prostorem.

I v koupelně je design důležitý

I když je v koupelně důležité hlavně praktické uspořádání, neměli bychom podceňovat ani její vzhled. Koupelna je důležitou součástí našeho bytu a je třeba, abychom si v ní připadali dobře. Moderní trendy v bydlení nám velí zařídit ji tak, abychom se v ní cítili uvolněně a ze všech stran na nás dýchala čistota a svěžest. Ať se tedy rozhodnete pro jednoduchý čistý design nebo upřednostníte romantické pojetí, rozhodně dbejte na harmonii.

Aby každá věc měla své místo

V koupelně je třeba dobře promyslet úložné prostory. Pokud jste opravdu nenáročná osobnost a k tomu single, možná vám v tuto chvíli stačí kartáček a pasta na zuby, jeden nebo dva ručníky, několik lahviček a dalších drobností vyrovnaných na okraji vany a umyvadla. Ale věřte, že tomu tak nebude navždy. Většina z nás disponuje relativně širokou škálou kosmetických přípravků a pomůcek. Ke spokojenému životu tedy potřebujeme koupelnové skříňky, do kterých je můžeme uložit. Zvláště pak, pokud nás v bytě žije více.

Jak vyřešit úložné prostory v koupelně

Ideální je pořízení koupelnových skříněk v designu, který ladí s tváří koupelny. A samozřejmě jejich kapacita musí stačit pro všechny členy domácnosti. Koupelnová skříňka pod umyvadlo je ideálním prostorem k uložení čisticích prostředků a úklidových pomůcek. A koupelnová skříňka umístěná nad umyvadlem je skvělým místem pro věci, které potřebujeme mít každé ráno po ruce. Koupelnová skříňka vysoká je vhodná na ručníky a přípravky, jež používáme v delších časových intervalech.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

No Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *