Legenda Adidas Originals

thumbnail

Kdo by neznal populární, moderní a stylovou značku Adidas? Její logo – tři pruhy, zná snad každý. Adidas představuje individualitu a originálost každého člověka jako jedince. Pokud se vám tedy žádný styl nelíbí, nechte popustit uzdu fantazii a vytvořte si svůj vlastní design.

Kolekce Adidas Originals byla návrháři vytvořena již v sedmdesátých letech. Jejím logem je trojlístek se třemi bílými pruhy. Kolekce je navržena ve tak, aby spojila módu a sport a vy jste mohli jít klidně do práce či na večírek. Pokud vás tedy láká ležární a k tomu také sportovní móda, určitě nepropásnětě tuto kolekci. Vybrat si můžete z nepřeberného množství mikin, kalhot, bot a triček, což určitě unosíte, nejenom kvůli značce, ale hlavně kvůli pohodlí, které nabízí.

Oblečení i obuv jsou inspirovány městským životem. Přenáší něco z retro modelů a zároveň čerpá z bohaté historie značky Adidas. Vrchní návrhář Jeremy Scott přidal několik extravagantních kousků, aby si každý přišel na své. V každém kuse oblečení je jistá neotřelost a nápaditost, kterou se samozřejmě společnosti adidas proslavila. Je zvláštní, jak přesně mohou vytušit, co bude pro lidi nejvíce pohodlné. Ať už je člověku přes padesát nebo teprve „náct“, vždycky mu adidas přilne k srdci svým osobitým způsobem.

Stylové oblečení nosí jak slavní lidé, tak lidé obyčejní, které potkáváte každý den a možná si to ani neuvědomujete. Adidas je výjimečně kvalitní a pohodlná značka, která nás udržuje v úžasném komfortu. V minulosti si ji na sebe vzaly hvězdy jako Dara Rolins., Nicki Minaj, Vojta Dyk, Katty Perry a spousta dalších osobností, které známe jak z koncertů, tak ze stříbrných pláten či televizních obrazovek.

Pořiďte si kvalitní oblečení o obuv. Budete se cítit skvěle, mladě, zdravě a hlavně… Pohodlně. Není to pouze názor můj, ale i dalších lidí, kteří nedají na tuto značku dopustit. Já plně souhlasím. Nic ji nemůže překonat.

Navíc, boty jsou naprosto dokonalé. Pevná podrážka vám zaručí, že si nohy nezničíte a v klidu si můžete vyběhnout na túru nebo jenom doběhnout tramvaj.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru