Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

Společnosti, jejichž oborem činnosti je výroba nebo logistika, často řeší otázku, jak nejlépe rozšířit skladovací prostory. Postavení nové budovy se nemusí ukázat jako ta nejlepší cesta. Nejen, že je s ním spojena spousta starostí. Nezřídka je třeba získat novou kapacitu co nejrychleji. V řadě situací se jako optimální řešení nabízejí plachtové haly.

Mobilní haly mají široké možnosti využití

Mobilní haly poskytují mnohé výhody a dokáží skvěle posloužit v nejrůznějších situacích. Plachtové haly a skladové stany poskytnou dostatek prostoru pro materiál, pracovní nástroje i sezónní zboží. Navíc je lze využít i jako dočasné zastřešení parkovacích ploch nebo dočasně zbudované dílny.

Kdy je výhodné využít průmyslové stany, případně plachtové haly?

Mobilní haly ocení každý, kdo potřebuje na dobu několika týdnů či měsíců vyřešit uskladnění zboží a materiálu. Jsou ideálním pomocníkem pro stavební firmy, jež potřebují kryté zázemí pouze na několik týdnů či měsíců. A také pro výrobní podniky, které v danou chvíli potřebují větší skladovou kapacitu než obvykle. Poslouží jako skladovací prostory ve chvíli, kdy probíhá výstavba nové budovy. A mohou být využity i jako dlouhodobé řešení v případech, kdy z nějakého důvodu není možné získat stavební povolení k vybudování trvalé stavby.

Je lepší zvolit mobilní halu či skladový stan?

Mobilní haly jsou prostorné a uspokojí i velké společnosti a průmyslové podniky. Pro menší firmy jsou ale často naddimenzované. Obvykle jim zcela vyhovují skladové stany.

Je výhodnější skladové stany a plachtové haly koupit či pronajmout?

Pro firmy, které plánují využívat mobilní halu trvale, je samozřejmě ideální cestou zakoupit ji. Na druhou stranu ale řada společností využívá plachtové haly a skladové stany jen příležitostně. A mnohdy se dle aktuální situace i výrazně mění jejích prostorové nároky. V takovém případě je rozumné pronajmout je jen potřebnou dobu. Širokou nabídku mobilních hal a solidní přístup nabízí Agroservis.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *