Oblečení a boty Vans

thumbnail

Vans je původem americká značka založená Paulem Van Dorenem v roce 1966 v Kalifornii. Značka nejprve začala vyrábět skate boty a později k tomu přidala i oblečení.

Skvělé boty na skate

Hlavní doménou firmy jsou její boty, které jsou vhodné na skateboard, longboard a další street aktivity. Obuv Vans se vyznačuje kvalitním provedením kdy většina bot je vyrobena z kvalitní látky a odolnou podrážkou. Boty Vans jsou vhodné pro všechny mladé lidi s duší rebela a aktivní lidi co provozují například skateboarding. Oblíbené se tyto boty staly i pro spoustu známých hudebníku a umělců. Z velké nabídky vzoru si vyberou muži i ženy. Navíc cena “Vansek” se pohybuje na normální cenně za skate boty, takže nebudete muset ani sahat tak hluboko do vaší peněženky.

Street oblečení Vans

Kromě obuvi vyrábí značka Vans i kvalitní street wear oblečení. Dámská a pánská trička, kalhoty, mikiny, bundy a zkrátka téměř vše na co si vzpomenete. Pro snowboardisty kvalitní oblečení na svah, jako jsou bundy, kalhoty, čepice, rukavice. Vybírat můžete i z doplňků jako jsou kšiltovky, čepice, peněženky, šály, kabelky a spousta dalšího.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru