Oblečení Tommy Hilfiger

Oblečení Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger je americký módní návrhář, který se narodil v roce 1951 jako jedno z devíti dětí. Hilfiger začínal s úpravou džín podle požadavků zákazníku a později založil i svojí vlastní značku. Nyní patří jeho značka k nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším na světě.

Móda pro muže i ženy

Zdroj: Facebook.com Tommy Hilfiger
Zdroj: Facebook Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger produkuje obleční pro muže, ženy i děti. V jeho nabídce najdete téměř vše na co si vzpomenete. Luxusní pánské košile na normální nošení i do obleků, stylová trička, trička s dlouhými rukávy, spodní prádlo, pyžama , bundy, džíny nebo plátěné kalhoty. Oblíbené jsou také například kožené boty a další spousta obuvi. Pro ženy jsou tu krásná dámská saka, šaty, svetry, topy, trička, šály a mnoho dalšího. Za zmníku určitě stojí také kvalitní dámská i pánská pyžama.

Nejen oblečení, ale také třeba hodinky

Nejenom oblečení najdete v nabídce Tommy Hilfiger. Koupit si například můžete i luxusní hodinky této značky, nebo další módní doplňky. Uniknout by vám neměli ani například kvalitní pánské a dámské kožené rukavice, nebo luxusní dámské spodní prádlo, které zaujme každého muže.

Oblečení Tommy Hilfiger můžete zakoupit v těchto e-shopech:

Answear.czZoot.czSpartoo.cz

 

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Historie značky Adidas

Historie značky Adidas

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *