Pět retro módních doplňků, které doladí outfit k dokonalosti

thumbnail

Každá žena ví, že žádný outfit není dokonalý, pokud není doladěn módními doplňky. Módní doplňky v podobě hodinek, perel nebo třeba náušnic, přivedou outfit k dokonalosti, bez nich je look všední, ničím zvláštní, neoriginální. V současné době v každém obchodě s oblečením či obuví najdete i široký výběr módních doplňků, z nichž si můžete vybrat ty pravé. Nezáleží na tom, jestli budete nakupovat na internetu, kde využijete třeba kupon na Urbanstore.cz, nebo jestli budete nakupovat v kamenných prodejnách, s doplňky se vždy setkáte. Nyní se setkáte zejména s retro módními doplňky, které hlásí po letech svůj velký návrat.

Velkou výhodou módních doplňků je, že se nemusíte dívat do tabulky velikostí. U kabelek, šperků nebo vlásenek není třeba vědět velikost, jedná se univerzální doplňky, které padnou jako ulité každé ženě. Vybírejte tedy vždy jen dle vaší libosti, co vám padne do oka. Pokud ale chcete být stylová a šik, zvolte některý z pět módních doplňků, jenž je sice retro, ale in.

Šátky kolem krku se vrátily

Vzpomínáte si na módu sedmdesátých, osmdesátých let? V té době se hodně k šatům nebo hezkým halenkám nosily šátky kolem krku. Dnes se s šátky kolem krku setkáte zejména u letušek, u nichž je to součást jejich dress codu. Šátky kolem krku jsou nyní retro doplňkem, který však nemusí nosit jen letušky, ale naprosto každý, kdo chce vypadat stylově. Opět se po letech vrátily do módy, nosí se zejména hedvábné nebo saténové vzorované kousky, a to jak k halenkám a šatům, tak ke košilím.

Masivní spony do vlasů nejen pro malé holčičky

Možná si vzpomínáte na své dětství, kdy vám do vlasů byly připínány masivní spony, často byly větší než vaše hlava. Byly různě zdobené, některé byly třeba poseté drobnými perličkami. Takové retro spony jsou taky opět v kurzu, už je máte ve své sbírce? Nosit je nyní můžou i dospělé ženy, nejsou určené jen pro děti.

Ledvinky nahradily kabelky a batohy

Milované i nenáviděné – i tak lze popsat ledvinky, které se taky po letech dostaly do módy. Pokud chcete oživit sportovní outfit, ledvinka je něco, co vám nesmí chybět. Dnes je najdete v mnoha provedeních – některé jsou značkové, jiné třeba plastové, další v neonových barvách.

Masivní kamenné náušnice

I když by si člověk řekl, že musí kamenné náušnice utrhnout ženám uši, není to tak. Kamenné náušnice jsou aktuálním trendem, nejsou však tak těžké, jak se na první pohled zdají být. Jsou ale většinou hodně barevné, ne každému padnou do oka.

Objemné gumičky do vlasů pro ženy s hustými vlasy

Pamatujete si na objemné gumičky, které se nosily v době, kdy se do kin dostal muzikál Pomáda? Tyto gumičky musely nosit jen ženy s hustými vlasy, protože ženám s řídkými vlasy klouzaly dolů a nedržely. Kupodivu i tento módní doplněk je zpátky po dlouhých letech a opět je nadmíru populární jako kdysi.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru