Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Mít na stěně obraz na plátně bylo vždy výsadou bohatších vrstev. Obrazy jsou něco exkluzivního, co skvěle doplní váš interiér a dodají mu punc luxusu. Díky moderním tiskovým technologiím však již není třeba dávat za obraz na plátně desítky či stovky tisíc. Můžete jej pořídit za několik stokorun a navíc na něm můžete zvěčnit některou ze svých oblíbených fotografií.

Foto obraz na plátně je originální dekorační předmět

Foto obrazy na plátně mají ve srovnání s ostatními metodami tisku fotografií zcela ojedinělé vlastnosti. Plátno je pevné, odolné a má jedinečnou texturu, která zajistí, že váš foto obraz bude vypadat jako plátno z galerie. Díky tomu, že jako základ můžete použít jakoukoli fotografii se slušným rozlišením, jedná se o originální dekorační předmět, který je vhodný i jako osobní dárek.

Pro obrazy na plátně se obraťte k profesionálům

Aby se z vaší fotografie stal nádherný a dekorativní obraz, je třeba kromě výběru těch správných fotografií vybrat i firmu, která vám z nich vyrobí obrazy na plátně – https://www.printscreen.cz je v současnosti asi nejlepší volbou u nás. U tohoto výrobce, který se na výrobu obrazů na plátně specializuje, totiž dostanete oproti konkurenci vždy něco navíc. Vaši fotografii před tiskem upraví ve speciálním grafickém programu, který se postará o to, že výsledný dojem bude zcela dokonalý.

Jak probíhá tisk obrazů na plátno

K samotnému tisku je poté použito speciálních tiskáren Canon a pigmentových inkoustů archivní kvality, které zajistí nejen dokonalé barevné podání výsledného obrazu, ale také trvanlivost, která vaše obrazy uchová po mnoho desetiletí bez jakýchkoli nežádoucích změn. Ve finále vám váš obraz zdarma ošetří speciálním lakem, který brání pronikání vlhkosti a UV záření, což jeho životnost ještě prodlouží.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *