Proměna ložnice? Držte se těchto kroků!

Proměna ložnice? Držte se těchto kroků!

Chcete razantně, přesto rychle a pokud možno co nejlevněji změnit svou ložnice? Pak se řiďte našimi tipy!

I když není rozpočet bůhví jaký, můžete svůj interiér změnit a vylepšit. Chce to jen vědět, kam svou pozornost upřít.

Úložný prostor

Většina domácností má hlavní úložné prostory v ložnici. Klasické vestavěné skříně pojmou nejen velké množství oblečení, rovněž i levné krepové povlečení a další lůžkoviny. Tím však možnosti nekončí, oblíbené knihy, časopisy i vše,c o potřebujete mít po ruce, lze jednoduše uložit za čelo postele. Chytrý nábytek je možno vyrobit na míru nebo koupit již hotový.

Nové doplňky

Zařizovali jste původní ložnici s důrazem na čisté linie, čistotu a jednoduchost? pakliže je výsledek poněkud fádní a působí příliš sterilně, je možno jej dovybavit novými doplňky, které podpoří útulnější atmosféru. Nové noční stolky, zajímavé rámečky na obrázky nebo nová levná prostěradla pomohou k velké optické změně.

Čelo postele

Proč měnit celou postel, když stačí pořídit pouze nové čelo. Vybrat si můžete čelo v etno, retro stylu nebo takové, které podpoří celkový minimalismus ložnice. Uvidíte, že tento nákup se vám vyplatí, i přes minimální náklady výraznou proměnu.

Sjednocení barev

Vylaďte si ložnici do jednotného tónu. přírodní barvě hnědé, smetanové, šampaň v kombinaci s bílou či tmavou kávovou dodají pokoji punc luxusu a elegance. Zvířecí vzory podtrhnou celkový design a vnesou do jemnosti trochu té dravosti. Při ladění barev neopomíjejte ani povlečení flanel nebo potah dekorativních polštářků.

Nové uspořádání

Pokud to dispozice ložnice umožňuje, pak zkuste změnit uspořádání nábytku. Přesunutím postele, výměnou prádelníku za komodu nebo posunutím koberečku více do prostoru získáte zcela nové možnosti. Kousek získaného místa můžete využít pro čtecí koutek.

Máte nápad, jak změnit ložnici? Zrealizujte ho!

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *