Reklamní tašky jsou stále dobrým marketingovým produktem

thumbnail

Blíží se Vánoce a konec roku, což je období, kdy spousta firem obdarovává své zaměstnance, zákazníky či obchodní partnery. Využívají k tomu nejrůznější reklamní předměty od propisek přes trička až třeba po luxusní vína opatřená logem firmy. Některé dárky jsou opravdu vysoce originální. Co ale vybrat v případě, když vám jde spíše o množství? Potřebujete obdarovat hodně lidí, takže musíte zvolit nějaký levnější produkt?
Jedním z nejlevnějších marketingových dárků jsou reklamní tašky. Ačkoliv vás jedna vyjde kolikrát i na méně než korunu, svůj účel plní až překvapivě dobře. Jsou praktické, obdarovaný člověk je obvykle používá, a to více než jednou, a tím vám dělá dobrou reklamu.

Zabodujete s nimi také na veletrzích

Chystáte se na nějaký velký veletrh, kde budete ve stánku po boku desítek či stovek dalších firem? Pak byste se měli jistě zamyslet, jaké reklamní produkty budete rozdávat. Musí být levné, protože jich potřebujete velké množství, a zároveň originální, abyste nerozdávali tužky jako každá druhá společnost.

A ejhle, opět se jako ideální volba ukazují reklamní tašky. Jsou dost levné, navíc praktické. Vězte, že lidé ocení, když jim dáte tašku, do níž si budou moct dát všechny ty prospekty, letáky, tužky, bonbóny a další drobnosti, které nasbírají od ostatních.

Stížností od ekologů se nebojte

Přijde vám, že klasické igelitové tašky se do dnešní doby, kdy se čím dál více dbá na ekologii, nehodí? Máte pravdu, skutečně je snaha minimalizovat využívání plastů a například výrobce tašek VanGillern na to bere ohledy. Nabízí vám možnost objednat si bio tašky (rozložitelné). Jsou schopní zařídit je v různých barvách a rovnou na ně realizují potisk dle vašeho výběru.

Reklamní tašky jsou jasným důkazem toho, že dobrá marketingová strategie nemusí stát fůru peněz. Investujte pár stovek či tisíc a nechte si jich také pár vyrobit. Můžete do nich třeba dát nějaký větší dar.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru