Trendy v oblasti módy pro zimu 2019

Trendy v oblasti módy pro zimu 2019

Zima už je tu a s ní i nové módní trendy. Jaké jsou letošní zimní trendy?

Sportovní péřovky

Jestli každým rokem marně obcházíte stojany ve snaze najít dostatečně teplý kabát, který nebudete muset odložit do skříně už v polovině listopadu, můžete se začít radovat. Módní návrháři totiž jednoznačně rozhodli, že je čas být v teple. Takže tuto sezónu klasické elegantní kabáty tak trochu musely ustoupit sportovněji laděným péřovým bundám. A nosit se nebudou rozhodně jen smutné tmavé barvy, naopak, na řadu přicházejí zářivé odstíny a lesklé materiály.

S čím je kombinovat? Tady návrháři z tradičního pojetí naopak docela překvapivě neustoupili. Jste-li odvážná experimentátorka, můžete si k nim vzít nejen sportovní dámské boty, ale i lodičky.

Kožešiny a mohér

Jestli ovšem ale na klasické kabáty nedáte dopustit, rozhodně vám během tohoto roku nemusejí jen smutně viset ve skříni. Vládnout budou všechny materiály, které jsou příjemně měkké a huňaté, například mohér, ale také kožešina, kterou uplatníte nejen na kabátech jako takových, ale též na menších plochách, jako jsou límce. Samozřejmě máte dovolenou i umělou verzi, pokud pravé kožichy v žádném případě neuznáváte.

Hitem bude především bílá, a to v provedení XXL. Oversized kousky stále nejsou na ústupu. Bude vám tak nejen teplo, ale i pohodlně. Letos byste navíc měla k nošení kožešiny rozhodně přemluvit i svého partnera, pokud nechce zůstat v módě pozadu.

Extravagantní kabelky

Vývoji pochopitelně nepodléhá pouze dámské oblečení, ale také doplňky. Pamatujete-li si éru osmdesátkových diskoték a netroufáte-li si zrovna v pestrobarevném oblečení opět vyrazit do ulic, pořiďte si alespoň extravagantní kabelku. Zopakovat můžete i tady už zmíněný „chlupatý“ trend. A pokud jste si nestačila už loni pořídit 70. lety inspirovanou kabelku s třásněmi, je nejvyšší čas to napravit teď, protože tyhle kousky zůstávají moderní. Patříte-li naopak mezi vyznavačky elegance, sáhněte po vínové, která patří ke stálicím a ovládla rovněž přehlídková mola pro sezónu podzim zima 2018/2019.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Vše co jste chtěli vědět o značce Vans

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Zimní bundy a kalhoty na lyže nebo snowboard

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Oblečení jako vhodný dárek pod stromeček?

Historie značky Adidas

Historie značky Adidas

No Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *