Uvažujete o pořízení bazénu? Ta pravá chvíle je právě teď

Uvažujete o pořízení bazénu? Ta pravá chvíle je právě teď

Léto bez koupání a radovánek u vody by nemělo to pravé kouzlo. Děti milují dovádění v mořských vlnách i u českých rybníků. A zejména za horkého počasí odolá možnosti příjemného osvěžení a ochlazení se i málokterý dospělý.

Vodní plochy bývají v často přeplněné

V České republice je sice celá řada přehrad, nádherných rybníků, zatopených lomů i řek, nezřídka ale zjistíme, že na místě, kam jsme se vypravili, je již značný počet lidí. Mnohdy je dokonce problém i najít dostatek prostoru na rozložení deky. A tlačenice u břehu i u stánků s občerstvením bývá nepříjemná. K tomu ještě musíme připočítat problémy se zaparkováním auta. Podobně je tomu i u venkovních koupališť a veřejných bazén. I tady je často hlava na hlavě, navíc obvykle zaplatíme nemalé vstupné. A to se zejména rodinám s několika dětmi výrazně prodraží.

Ideálním řešením je vlastní bazén

Bazén na zahradě u rodinného domku nebo chalupy už rozhodně není výsadou těch nejmajetnějších. Naopak, dovolit si ho může téměř každá rodina. Stačí mít na pozemku dostatek místa pro jeho umístění. Investice se záhy vrátí, ušetříme totiž na vstupném i dojíždění k vodě. Koupání si budeme moci dopřát kdykoli, stačí jen vyjít na zahradu. A děti budeme mít při jejich dovádění bezpečně pod kontrolou.

Kdy si pořídit bazén BENEFIT? Ideální je podzim

Myšlenka na vlastní bazén přichází k většině z nás na začátku jara s nástupem teplého počasí. Ta nejvhodnější chvíle k jeho instalaci je ale před příchodem zimy. Stavební firmy mají tou dobou méně práce, navíc právě na podzim lze bazén pořídit s výhodnou slevou. Napustit ho pak můžeme hned na začátku sezóny, takže nás nezaskočí omezení odběru vody v případě sucha. Když se pro bazén BENEFIT rozhodneme právě v září, říjnu či listopadu, nebudeme litovat.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

Mobilní haly a průmyslové stany vyřeší zastřešení snadno a rychle

No Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *