Vše co jste chtěli vědět o obuvi Vans

thumbnail

Americká módní značka Vans v sobě snoubí styl, ojedinělý design, osobitost a zároveň klade velký důraz na pohodlnost a kvalitu použitých materiálů. Boty této značky se staly legendou a jejich přízeň si získává stále více zákazníků. Už jen to, že zakladatel této značky začínal podrážky své obuvi tvarovat na klasickém vaflovači, je zárukou naprosté originality výrobků. Tehdy se mu smáli, dnes už si obuv bez jeho inovačního nápadu nedokážeme představit.

Značka Vans se stala synonymem pro streetovou módu, která je v dnešní době velice populární a zdaleka ji už nenosí jen mládež prohánějící se v ulicích na skateboardech. V nepřeberném množství barev a stylů této obuvi si vybere žena, muž i dítě a věková hranice téměř neexistuje. Kromě klasické obuvi Vans nabízí i originální snowboardové boty.

Pásnká obuv Vans

Boty pro pány značky Vans jsou k dostání hned v několika sériových řadách, jakou jsou například Classics, Van Surf, Vans OTW a Vans California.

Každá řada je něčím specifická. Kromě těchto sérií můžeme pánskou obuv Vans dále dělit na obuv šněrovací, nazouvací, kotníčkovou a nízkou.

Vans je značkou, která chce být rozhodně vidět, proto i pánská obuv hýří barvami a vzory. Pánové si tak můžou vybírat nejen z klasických, decentních odstínů, které neurazí, avšak moc nenadchnou. Pokud mají odvahu, je tu pro ně nepřeberná škála výstředních modelů.

Dámská obuv Vans

Původní skate obuv Vans se kromě pánského zákazníka zaměřila v posledních letech také na ženy. A udělala velmi dobře. Dámská obuv této značky je nesmírně oblíbená právě pro svou osobitost, barevnost a originalitu. Stále více žen totiž sází kromě designu také na pohodlí a tato obuv naprosto splňuje obojí.

I ženy mohou vybírat z různých provedení šněrovací, nazouvací, kotníčkové i nízké obuvi. Dámská obuv Vans je navíc ještě barevnější a bláznivější, než-li pánská.

S botami Vans tedy jistě nešlápnete vedle a budete nepřehlédnutelní.

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zpět nahoru