Výběr dětského hřiště nepodceňujte. Na co byste se měli zaměřit?

Výběr dětského hřiště nepodceňujte. Na co byste se měli zaměřit?

Dětské hřiště podporuje pohybovou aktivitu, což je v dnešním světě velice důležité. Bohužel, spousta dětí neustále sedí u televizních obrazovek a počítačových her. Pokud tedy chcete své ratolesti donutit, aby si šly hrát na čerstvý vzduch, rozhodně jim postavte na zahradě dětské hřiště. Jak ho ale vybrat? A na co byste si měli dávat pozor?

Pokud se bojíte své děti pouštět samotné na veřejná dětská hřiště, investujte do vlastního, které si postavíte na zahradě. Pomůžete svým dětem rozvíjet pohybové schopnosti a smysl pro hru.

Podle čeho dětské hřiště vybrat?

Současný trh je vskutku rozmanitý a nabízí různá dětská hřiště, která se liší herními prvky. Stejně tak jsou rozdíly v tom, jak náročná je jejich stavba. Určitě se vyplatí investovat do kvalitního provedení, a to především kvůli bezpečnosti.

Uvědomte si, jaké atrakce vaše děti zabaví. Zatímco některá dítka nedají dopustit na skluzavky, jiná zase preferují spíše houpačky a lezecké stěny. Ideální je zeptat se vašich dětí, co by mělo takové dětské hřiště nabízet.

Ohlížet byste se měli ještě na věkovou kategorii. Pokud máte doma jak školáka, tak i tříleté děťátko, je potřeba herní prvky dokonale zkombinovat. Co takhle pro staršího zvolit skluzavku a pro menší ratolest zase pískoviště s malým zahradním domečkem?

Kde dětské hřiště zakoupit?

Vybrat vhodného prodejce, respektive výrobce, je také nelehký úkol. V tomto segmentu totiž působí spousta firem, přičemž jednou z nich je Skluzavky.cz. Jedná se o ryze českého výrobce dětských hřišť, v jehož nabídce najdete modely vystupující pod značkami Herold, Monkey’s, Home a Cubs. V nabídce je celá řada alternativ a jednotlivé moduly se dají postupně dokupovat. Z malého hřiště se tak může stát najednou lunapark. Zní to dobře, nemyslíte?

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Proč jsou obrazy na plátně tak populární?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak vybrat vhodný kancelářský nábytek?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak si zařídit vysněný dětský pokoj?

Jak na mytí oken v paneláku?

Jak na mytí oken v paneláku?

No Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *