Využijte pomocníky pro hubnutí

Využijte pomocníky pro hubnutí

Snaha zhubnout přebytečná kila je v moderní době populární a neexistuje moc lidí, kteří nikdy nevyzkoušeli nějakou dietu. Většina diet je často drastických a dlouhodobě mají na tělo negativní výsledky. Možná zhubnete, ale váha se později vrátí a možná přiberete ještě víc než před zahájením diety. Jak z toho všeho ven? Využijete pomocníky na hubnutí a sáhněte po doplňcích stravy, které pomáhají zrychlit organismus nebo zefektivnit spalování tuků.

Zelené kafe

Jedná se o nepražená zelená kávová zrna, která mají velký obsah kofeinu a antioxidantů, které tělu pomáhají se zrychlením látkové výměny a efektivnějším využitím tukových buněk. Budete mít více energie a neměli by se tolik vyskytovat chutě na sladká a nezdravá jídla. Navíc tobolky nebo sypané zelené kafe není příliš drahým výživovým doplňkem a jeho zařazení do jídelníčku není nebezpečné.

L-Karnitin

L-Karnitin se využívá pro zvýšení efektivity spalování tukových zásob během fyzické aktivity. Pomáhá zlepšovat výkon a má pozitivní účinky na činnost nervové soustavy. Nejčastěji se využívá před tréninkem nebo v netréninkové dny ráno na lačno.

Kofein

Jako spalovače a podpora hubnutí se využívá i klasický kofein. Lze jej čerpat z klasické pražené kávy, ze zelené kávy, nebo ho koupit přímo jako doplněk stravy v kapslích. Zlepšuje výkonnost a aktivuje organismus. Brání únavě a tím nutí tělo pracovat a spalovat více energie. Při jeho užívání je důležité dodržovat správný pitný režim.

Vitamíny a minerály

Pro rychlou a efektivní výměnu látek v organismu a spalování tuků je nutné mít dostatečné množství všech důležitých vitamínů a minerálů. Někdy není jejich příjem ze stravy dostatečný a je nutné zařadit komplexní doplňky stravy, které pomohou se splněním doporučeného denního příjmu.

Petra Měcháčková

Psaní se aktivně věnuji již několik let. Nejraději píšu o tématech jako je bydlení, zdraví, cestování nebo móda. Cizí mně však nejsou ani ostatní témata.

Podobné příspěvky

Využijte kaštany i jinak než k vyrábění zvířátek

Využijte kaštany i jinak než k vyrábění zvířátek

Co je to Yerba mate?

Co je to Yerba mate?

3 věci, kterými si zbytečně zhoršujeme zdraví

3 věci, kterými si zbytečně zhoršujeme zdraví

3 zajímavosti o lidském těle

3 zajímavosti o lidském těle

No Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *